Parametru tal-Prodott tas-Separatur tal-Ilma tal-Fjuwil P551434
|
Numru tal-Partijiet: |
P551434 |
|
Isem tal-Partijiet: |
|
|
Dimensjonijiet Fiżiċi |
|
|
Għoli ġenerali |
154.3 mm (6.07 pulzieri) |
|
L-akbar OD |
80 mm (3.15 pulzier) |
Jissostitwixxi:
AGCO 5198956
AGCO 5198958
AGCO 4280914M1
AGCO V837067591
AGCO V836873648
AGCO V836862600
AGCO V836867591
ASAS SP4076
KAŻ/CASE IH 87803444
KAŻ/CASE IH 84565926
KAŻ/CASE IH 84269165
KAŻ/CASE IH 87802923
KAŻ/CASE IH 87802332
KAŻ/CASE IH 84269163
KAŻ/CASE IH 162000080915
KAŻ/CASE IH 84559020
KAŻ/CASE IH 73326642
KAŻ/CASE IH 84559022
KAŻ/CASE IH 87803445
CATERPILLAR 2347967
CHALLENGER 4275627M1
CLAAS 11350420
CLAAS 0011350420
CLAAS 6005028153
DOOSAN 22576458
DOOSAN 46553976
JCB 320A7124
JCB 32925915
JOHN DEERE RE526319
JOHN DEERE RE529644
JOHN DEERE RE521248
JOHN DEERE RE517181
JOHN DEERE RE509208
KOHLER GM48727
KOMATSU 836862601
KOMATSU 837062639
LIEBHERR 7090562
LIEBHERR 7090972
LIEBHERR 7090642
LINCOLN ELETTRIKU M21584B
MASSEY FERGUSON 4280914M1
NEW HOLLAND 84565926
NEW HOLLAND 87802332
ĠDID L-OLANDA 84559020
ĠDID L-OLANDA 84559022
NEW HOLLAND 47335709
NEW HOLLAND 87803444
NEW HOLLAND 87803443
ONAN 1492722
RENAULT VI 6005028976
RENAULT VI 6005028153
ROOSAMASTER 35014
L-ISTESS 090013593
SISU 836862601
SISU 836867591
SISU 836866575
SISU 836862600
VALTRA 20366575
VMC FS551434
VOLVO 12750603
Applikazzjonijiet:
CASE/CASE IH LOADER BIR-ROTI
KAŻ/CASE IH BACKHOE LOADER
KAŻ/KAŻ IH TRATTUR
CATERPILLAR GĦODDA INTEGRATA ĠARRIER
TRATTUR CLAAS
TRATTUR FENDT
JCB BACKHOE LOADER
JCB TELEHANDLER
FORWARDER JOHN DEERE
JOHN DEERE HARVESTER
TRATTUR JOHN DEERE
JOHN DEERE BACKHOE LOADER
LAVERDA KOMBINA
LIEBHERR LOADER BIR-ROTI
TRATTUR MASSEY FERGUSON
MASSEY FERGUSON KOMBINA
TRATTUR MCCORMICK TELETRAC
NEW HOLLAND TRATTUR
ĠDID HOLLAND BACKHOE LOADER
NEW HOLLAND DOZER TRACKED
NEW HOLLAND WINDROWER
OXBO BIG JACK HARVESTER
TELEHANDLER TEREX TH1056C
TIMBERJACK 1110D FORWARDER
TRATTUR VALTRA
Servizz ta' qabel il-bejgħ rapidu:
Email: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: flimkien ma' 8613328990097
Wechat: flimkien ma' 8613328990097
Skype: Genset-Partijiet
It-tags Popolari: Separatur tal-ilma tal-fjuwil p551434 għall-manifatturi tal-John Deere, bl-ingrossa, wara l-bejgħ, ġenwin, oriġinali, irħas, OEM, sostituzzjoni





